Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Bolti eladó (Herend)

  • Herendi Porcelánmanufaktúra Zrt.
  • Herend, Veszprém
  • A hirdetés 11 napja lejárt

A Herendi Porcelánmanufaktúra Zrt. 1826. évi alapítása óta mára a világ legnagyobb porcelánmanufaktúrájává vált a mintegy 700 fő alkalmazottjával, és több mint 60 országra kiterjedő exportpiacával. A Herendi Porcelán, mint hungarikum, vitathatatlan példáját mutatja a „Tradíció és Innováció” szervezeten belüli dinamikus megvalósításának. Légy részese te is! Jelentkezz az alábbi pozícióra:

BOLTI ELADÓ – HERENDEN

a Viktória Márkaboltban vagy a Porcelanium Látogatóközpont Shopjában

Főbb feladataid lesznek:

  • A cég termékeinek értékesítése
  • Vásárlók szakszerű kiszolgálása
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Társalgási szinten és szívesen beszélsz angolul
  • Vevőorientált vagy, és jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Szereted az önálló munkavégzést és rugalmas vagy

Az állás betöltésénél előnnyel indulsz:

  • Több nyelven is jól beszélsz
  • Értékesítési tapasztalattal rendelkezel
  • Kereskedelmi végzettséggel és felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Juttatások
  • Munkába járási támogatás
  • Kiváló, igényes munkakörülmények
  • Fiatal, pörgős csapat
  • Rendezett munkaügyi kapcsolatok

Munkarend:

  • Egyenlőtlen, igazodva a Látogatóközpont és a Márkabolt nyitva tartásához

Munkavégzés helye:

  • Herend, Viktória Márkabolt
  • Porcelanium Látogatóközpont, Porcelanium Shop

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezésed fényképes önéletrajzzal és jövedelemigény megjelölésével küldheted el.

Helyek Herend
Veszprém
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.03.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre