www.cvonline.hu

BOLTI ELADÓ és KARÁCSONYI VÁSÁRI ELADÓ

  • A hirdetés 48 napja lejárt

Bonbonier Chocolate

Kézműves csokoládé manufaktúra keres

BOLTI ELADÓT és KARÁCSONYI VÁSÁRI ELADÓT

Feladatok:

  • Luxus minőségű csokoládé termékek bolti és/vagy karácsonyi vásári értékesítése,
  • vevők kiszolgálása,
  • kávékészítés.

Munkvégzés helye: Király utcai csokoládé bolt és/vagy Vörösmarty téri karácsonyi vásár.

Elvárások:

  • jó angol nyelvtudás,
  • extrovertált személyiség,
  • jó kommunikációs készség,
  • szeret eladni attitűd,
  • mindig kedves és mosolygós attitűd,
  • pontos és precíz munkavégzés,
  • pozitív személyiség.

Csokoládéval és kávéval való szakismereteket megtanítjuk neked.

Munka kezdése: azonnal

Versenyképes fizetés: fix és jutalék alapú teljesítményarányos rész.

Tavalyi terv elérése esetén nettó 1000-1300 Ft / óra egyéni jutalék függvényében.

Jelentkezés: Önéletrajzot és rövid bemutatkozót várunk a lenti e-mail címre. Az email tárgyába kérem írja be, hogy „BOLTI ELADÓ”

Helyek V. kerület
VI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Eladó
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol