Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Bolti eladó, értékesítő

  • Skanzenért Nonprofit Kft.
  • Szentendre, Pest, Budapest
  • A hirdetés 11 napja lejárt

Munkatársat keres a Skanzenért Nonprofit Kft. a Szentendre belvárosában működő pékség és élelmiszerboltjába.

Feladatok

  • A bolt teljes körű vezetése, a termékek értékesítése
  • Előrendelések felvétele
  • Napi árurendelés
  • Az árukínálat összeállítása és árufeltöltés
  • A napi pénzforgalom összekészítése, lezárása
  • A készletek kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • 1-3 éves szakmai tapasztalat kereskedelem területén.
  • MS Office alapszintű ismerete (Excel, World stb.)
  • Jó kommunikációs készség, értékesítő szellem
  • Motivált, feladatai iránt elkötelezett jellem
  • Nagyfokú rugalmasság

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • Érettségi vagy szakirányú képesítés
  • „B” típusú vezetői engedély
  • Alap vagy középszintű angol nyelvű kommunikációs készség
  • Kreatív, felelősségteljes, előrelátó jellem

Leendő munkatársunk számára hosszú távú, stabil munkahelyet, megfelelő bérezést és fejlődési lehetőséget kínálunk. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és nettó fizetési igény megjelöléssel lehet.

Helyek Szentendre
Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Pénztáros
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre