Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Bolti eladó / értékesítő

  • A hirdetés 8 napja lejárt

Cégünk, a Hosagép Kft. Budapest és Pest megye kertészeti-, erdészeti- és építőipari kisgép piacának meghatározó szereplője, a Husqvarna márka kiemelt szakkereskedője. Az értékesítés mellett professzionális szervizzel és gépkölcsönzéssel is segítjük partnereink munkáját. Több, mint 10 éves fennállásunk során folyamatosan sikerült fejlődnünk és évről évre tovább növelnünk kínálatunkat és partnereink elégedettségét. Bővülő csapatunkba keresünk egy új Kollégát, ezúttal a budaörsi központunk értékesítő csapatába

Feladatok, munka:

  • Husqvarna, AS Motor és McCulloch kerti- és erdészeti gépek, valamint Gardena kerti eszközök értékesítése, szaktanácsadása
  • számlázás
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • raktárkészlet figyelése, feltöltése
  • szervizbe érkező gépek átvétele / kiadása
  • kölcsönzős gépek kiadása / visszavétele

Elvárások:

  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • műszaki beállítottság
  • önálló, precíz munkavégzés
  • udvarias, tisztességes személyiség
  • MS Windows és Office alkalmazások ismerete
  • tanulási készség
  • előnyt jelent, ha a jelentkező rendelkezik kertészeti- és/vagy építőipari ismeretekkel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • legalább 2-3 év értékesítésben szerzett tapasztalat, kerti gép értékesítés előny

Amit kínálunk:

  • megbízható, biztos háttér
  • folyamatos továbbképzések, szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes juttatás
  • profi csapat, profi termékek
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Egyéb juttatások:

  • szakmai tréningek
Helyek Budaörs
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.09.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre