Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Boltépítő-karbantartó

  • BioTech USA Kft.
  • III. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 5 napja lejárt

Sporttáplálék kiegészítők kereskedelmével foglalkozó,
dinamikusan fejlődő cégünk

munkatársakat keres azonnali munkakezdéssel,
teljes munkaidőben

A BioTechUSA több mint 800 alkalmazottal, csaknem 130 franchise üzlettel, és közel 70 országra kiterjedő forgalmazói hálózattal Európa egyik legnagyobb és legdinamikusabban növekvő sportcélú minőségi táplálék-kiegészítők gyártója és forgalmazója. Küldetésünk a sport és az egészséges életmód népszerűsítése és támogatása.
Üzemeltetési osztályunk bővítése céljából keresünk szorgalmas, terhelhető munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Új BioTechUSA üzletek belső bútorzatának, berendezéseinek szerelése, árupakolás, szállítás (bel- és külföldön egyaránt)
  • Műszaki karbantartási feladatok ellátása
  • Műszaki jellegű szerelési, kivitelezési munkák a meglévő bolthálózatban (felújítás, átalakítás, költöztetés stb.)
  • Rendezvényeken való rakodási, szerelési munkák
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció
  • Egyéb, a munkakörrel kapcsolatos, ad hoc jellegű feladatok ellátása

Elvárások:

  • Műszaki végzettség vagy szakmai tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány, aktív vezetési tapasztalat (3,5t megengedett legnagyobb össztömegű tehergépjármű)
  • Alapszintű számítástechnikai ismeretek
  • Fizikai teherbírás
  • Hatékony problémamegoldó képesség, megoldásra törekvő, szorgalmas hozzáállás
  • Terhelhető, felelősségteljes, megbízható személyiség, csapatszellem
  • Önállóság, pontosság, kitartás

Előnyök:

  • Üzletek berendezéseinek szerelésében, vagy kiállítási stand/színpadi szerkezet szerelésében szerzett tapasztalat
  • Angol, vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Budapest III. kerület BioTechUSA Központ, illetve bel- és külföld

Hogyan jelentkezz hozzánk:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, pályázni a "JELENTKEZEM!" linkre kattintva tudsz, egy körülbelül 10 perces kérdőív kitöltésével, magyar nyelvű fényképes önéletrajzoddal és motivációs leveleddel, valamint nettó bérigényed megjelölésével!

Helyek III. kerület
Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Kivitelező, Üzemeltető
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Építőipari munkás, Épületkarbantartó, Karbantartó, Szerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre