www.cvonline.hu

Biztosítóberendezési műszerész

  • A hirdetés 41 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

biztosítóberendezési műszerész

Helység:
Nagykanizsa
Terület:
Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések (műszaki-felügyelet-karbantartás)
Munkaidő:

  • teljes
  • határozatlan

Vállalat:
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok:

  • a vasút területén üzemelő jelző- és biztosítóberendezések vizsgálata és karbantartása
  • a jelző és biztosítóberendezésekben működő szerkezeti elemek ellenőrzése, szükség esetén beállítások javítása
  • biztosítóberendezések átvizsgálása, előírt paraméterek szerinti értékelése, és javaslat a szerkezeti elemek pótlására
  • részvétel az éves műszaki fővizsgákon illetve a mérési munkafázisokban
  • a szakmai szabályzatokban előírt események dokumentálásának elkészítése
  • kapcsolattartás a diszpécserszolgálattal hiba és zavarelhárítási feladatok elvégzése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • elektronika - elektrotechnikai szakirányú középfokú állami iskolai végzettség, érettségi (biztosítóberendezés műszerész, elektroműszerész, elektronikai műszerész, közlekedés automatikai műszerész, irányítástechnikai műszerész, automatizálási műszerész szakképesítés)
  • orvosi alkalmasság
  • a biztosítóberendezési műszerész munkakör betöltésének feltétele, hogy a gyakornoki időszak alatt a jelölt megszerezze a szükséges elméleti és gyakorlati ismereteket a részére előírt hatósági vizsgával záruló tanfolyamon.

Amit ajánlunk:

  • széleskörű Cafetéria
  • utazási kedvezmény

2017.12.08.

Bővebb felvilágosítást ad:
Nagy Lászlóné 06 1/515-1589
Várjuk jelentkezését!

Helyek Nagykanizsa
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai műszerész
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő