www.cvonline.hu

Biztosítóberendezési műszerész (Vámosgyörk)

  • A hirdetés 44 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Biztosítóberendezési műszerész

Helység
Vámosgyörk
Terület
Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések (műszaki-felügyelet-karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • a vasút területén üzemelő jelző- és biztosítóberendezések biztonságtechnikai vizsgálatainak és karbantartási munkáinak végrehajtása, a berendezések előírt működésének biztosítása.
  • a jelző és biztosítóberendezésekben működő szerkezeti elemek ellenőrzése, szükség esetén beállítások javítása.
  • biztosítóberendezések átvizsgálása, előírt paraméterek szerinti értékelése, és javaslat a szerkezeti elemek pótlására és a bevezetendő korlátozásokra.
  • a vasút területén üzemelő berendezések állapotának felmérése, szükség esetén a javítások elvégzése.
  • a munkavégzés során az érintett társszolgálatokkal együttműködés (forgalom, pályafenntartás, távközlés stb.)

A munkakör betöltésének feltételei

  • érettségi - elektronika - elektrotechnikai szakirányú középfokú állami iskolai végzettség, (biztosítóberendezés műszerész, elektroműszerész, elektronikai műszerész, közlekedés automatikai műszerész, irányítástechnikai műszerész, automatizálási műszerész szakképesítés),
  • a gyakornoki időszak alatt megszerezni a szükséges elméleti és gyakorlati ismereteket, a hatósági forgalmi vizsgával záruló tanfolyamon
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk

  • széleskörű Cafetéria
  • utazási kedvezmény

Bővebb felvilágosítást ad
Samók Miklósné 1/514-7184 04/71-84

Várjuk jelentkezését!

Helyek Heves
Vámosgyörk
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai karbantartó, Elektronikai műszerész, Elektronikai szerelő
Energetika / Villamosság > Elektromechanikus, Elektrotechnikus
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Aktiválás időpontja 2017.12.07.