www.cvonline.hu

Biztosítóberendezési műszerész (Kecskemét)

  • A hirdetés 182 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Biztosítóberendezési műszerész

Helység
Kecskemét
Terület
Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések (műszaki-felügyelet-karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozott idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több, mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára a vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • a vasút területén üzemelő jelző- és biztosítóberendezések biztonságtechnikai vizsgálata, karbantartása
  • az univerzális műszerek mellett, csak a vasúton található speciális műszerek alkalmazása
  • részvétel az éves műszaki fővizsgákon illetve a mérési munkafázisokban
  • a szabályozás alapján dokumentálás elkészítése
  • kapcsolattartás a diszpécserszolgálattal, hiba és zavar-elhárítási feladatok elvégzése
  • tartalék anyagok, egységek rendelkezésre állásának figyelemmel tartása

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú iskolai végzettség (szakmunkás/szakiskolai) - biztosító berendezési műszerész, elektroműszerész, villanyszerelő, elektronikai műszerész, irányítástechnikai műszerész, gyenge- vagy erősáramú szakképesítés
  • orvosi alkalmasság

A munkakör betöltésének feltétele, hogy a jelölt megszerezze a szükséges elméleti és gyakorlati ismereteket. A hatósági vizsgákat első vizsgaalkalommal sikeresen teljesítő munkavállalók akár bruttó 40 000 Ft egyszeri juttatásban részesülhetnek.

Előnyt jelent

  • érettségi szakirányú szakképesítéssel
  • B kategóriás közúti járművezetői engedély

Amit ajánlunk

A munkáltató által biztosított vasúti képesítések megszerzését követően az elérhető havi bruttó jövedelem pótlékokkal és cafeteriával együtt akár 205.000-250.000 Ft.

Amit ajánlunk továbbá:

  • hosszú távú biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • a havi bruttó alapbér 3,0 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • egészségmegőrző program
  • a tanulmányok idejére minden érintett munkavállalónak díjmentes szállás biztosítása
  • a vizsgákat sikeresen teljesítő munkavállalóknak budapesti vagy környéki pozíciókban kulturált munkavállalói szállás biztosítása
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • ruházati ellátás

2018.01.15.

Bővebb felvilágosítást ad
Geráné Vecsernyés Erika 1/516-1234 / 06/12-34

Várjuk jelentkezését!

Helyek Bács-Kiskun
Kecskemét
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Karbantartó, Szerelő, Elektrotechnikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.12.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre