Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Biztosítási és Pénzügyi tanácsadó

  • AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
  • Kaposvár, Somogy
  • A hirdetés 25 napja lejárt

Cégünk Magyarország egyik legjelentősebb pénzügyi, biztosítási és befektetési szolgáltatójának a megbízott partnere.

Kaposvári csapatunkba keresünk

BIZTOSÍTÁSI ÉS PÉNZÜGYI TANÁCSADÓT!

Rád váró feladatok:

  • Ügyféligények teljeskörű kiszolgálása
  • Új ügyfelek szerzése
  • Meglévő szerződések kezelése
  • Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
  • Értékesítési célkitűzések elérése
  • Értékesítési akciókban való aktív részvétel

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődés, versenyképes szakmai tudás
  • Széles termékpaletta, megbízható ügyfélkiszolgálás
  • Átlagkeresetnél magasabb szintű jövedelem
  • Hivatásindító támogatás
  • Önálló és felelősségteljes munka
  • Karrier lehetőség

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség (diploma előny)
  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • Eredményorientáltság
  • Proaktív hozzáállás
  • Folyamatos fejlődésre való igény
  • Szorgalmas, motivált, céltudatos személyiség

Amennyiben magadra ismertél, küldd el részünkre fényképes szakmai önéletrajzodat!

Helyek Kaposvár
Somogy
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Biztosítási menedzser, Biztosítási ügynök
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi szakember, Pénzügyi tanácsadó
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre