Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Biztonságtechnikai szerelő

  • Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.
  • IV. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 8 napja lejárt

Munkavégzés helye: Pest megye; IV.kerület

Partnercégünk több évtizedes tapasztalattal, kiemelkedő szakmai tudással, magas színvonalú, megbízható biztonságtechnikai szolgáltatást kínál partnereinek. Megbízásukból talpraesett, jól kommunikáló munkatársakat keresünk Biztonságtechnikai szerelő munkakörbe.

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • A szükséges anyagok és előírt dokumentumok felvétele
  • A határidők és tartalom figyelembevételével a szerelési munkák elvégzése
  • A felmerülő nem várt problémák kapcsán egyeztetés az ügyfél képviselőjével, a megoldást kidolgozása
  • Dokumentációk frissítése a helyszínen történő jegyzeteléssel
  • A szerelés lezárása után a rendszer beprogramozása
  • Oktatás tartása a rendszer használatáról az ügyfél képviselőjének
  • Munka befejezése után a munkaterület takarításáról és rendbetételéről való gondoskodás
  • Lezárt dokumentációk átadása a műszaki vezetőnek

Elvárások

  • Alapvető elektronikai végzettség (villanyszerelő, elektro- műszerész, automatika, biztonságtechnikai szerelő (preferált))
  • Legalább 1-2 év biztonságtechnikai vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Utazási hajlandóság, mobilitás
  • Önálló, nyitott, proaktív személyiség
  • Megoldás fókuszú, folyamatorientált gondolkodásmód
  • Nyitottság az emberek iránt
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély

Amit kínálunk

  • Biztos kereseti lehetőség
  • Céges jármű biztosítása
  • Kihívást jelentő és változatos feladatok
  • Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség
  • Lendületes és összetartó csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el pályázati anyagát vagy keresse fel kollégánkat:
Kiss Mária a +36 30 991 4187 telefonszámon!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek IV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre