Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Biztonsági őr/ Recepciós (Budapest X. kerület)

Trenkwalder Kft
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.08.23.
Jelentkezési határidő: 2019.09.12.

Ha szeretnél csak 12 órában, max. heti 4 napot dolgozni és hazavinni havonta nettó 375.000 Ft-ot, akkor jelentkezz:

  • Be- és kiléptetések lebonyolítása
  • Felügyeli, működteti a videó-megfigyelőrendszert
  • Felügyeli, működteti az épület tűzvédelmi berendezését.
  • Riasztás esetén a tűzvédelmi előírásoknak megfelelően jár el
  • Telefonon fogadja a hívásokat, és a meghatározott esetekben továbbkapcsolja a hívót
  • Személyek szállítása, védelme
  • Cégcsoporthoz tartozó gépjárművek használata, felügyelete, tisztítása, üzemképes állapotban tartása, szervizeltetés megszervezése

  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Érvényes személy- és vagyonőri igazolvány
  • B kategóriás vezetői engedély
  • 12 órás munkarend vállalása (2 nappal, 2 pihenő, 2 éjszaka)
  • Előny: Alapfokú Angol nyelvismeret

  • nettó 280.000 Ft fizetés, próbaidő után nettó 345.000 Ft
  • nettó 30.000 Ft cafeteria
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Változatos, felelősségteljes munkakör
  • Hosszú távú munkalehetőség, akár azonnali kezdés
Egyéb információ:
  • Munkarend: 12 óra (2 nappal, 2 pihenő, 2 éjszaka)
  • Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület
  • Jelentkezés ÖNÉLETRAJZ csatolásával lehetséges!

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak. Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100 Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100 Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.08.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre