www.cvonline.hu

Bioinformatikus

  • Company_icon ENVIROINVEST Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest, Pécs, Baranya
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 8 napja lett frissítve

ENVIROINVEST Környezetvédelmi és Biotechnológiai Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Az Enviroinvest Zrt. a biotechnológia, a hulladékgazdálkodás és a környezetvédelem területén tevékenykedő vállalkozás. Jelenleg biotechnológiai üzletágunk részére keressük leendő munkatársunkat,

munkakör betöltésére.

Pécsi székhelyünk területén egy új, speciálisan a nanotechnológia, mikro- és molekuláris biológia igényeire szabott fágterápiás központot létesítettünk. 2012. májusától a kutatásoknak már a pécsi Nanofágterápiás Központ ad helyet. Laboratóriumunk elsődlegesen kutatás-fejlesztéssel foglalkozik, ezen túlmenően különböző szolgáltatásokat is nyújtunk megrendelőinknek. Jelen munkakör egy bioinformatikai szolgáltatóközpont létrehozásához kapcsolódó fejlesztést célzó projekt keretein belül valósul meg.

FELADATOK:

  • Az újgenerációs DNS szekvenálás (de novo, metagenomika, amplikon stb.)eredményeinek értékelésével kapcsolatos bioinformatikai fejlesztésekben való közreműködés
  • Adatbázisok létrehozása
  • Különböző kutatási projektekben való részvétel
  • Újgenerációs DNS szekvenálás bioinformatikai elemzésében való közreműködés

ELVÁRÁSOK:

  • Molekuláris biológus/informatikus szakirányú végzettség (MsC)
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés
  • Legalább egy a bioinformatikában használatos programozási nyelv ismerete

ELŐNYÖK:

  • PhD-fokozat
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Publikációs lista

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Fiatal dinamikus csapatban való munkavégzés
  • Változatos feladatokban való részvétel
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Bérezés és egyéb juttatások megegyezés szerint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, Pécs

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal lehet.

Helyek Budapest
Pest
Pécs
Baranya
Kategória IT / Informatika > Adatbázis adminisztrátor, Adatbázis elemző, Programozó
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Biológus
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Tudományos munkatárs
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.08.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre