www.cvonline.hu

Bioanalitikus

  • A hirdetés 858 napja lejárt

A Solvo Biotechnológiai Zrt., Magyarország legnagyobb magántulajdonban lévő gyógyszeripari biotechnológiára specializálódott cége, mely drog rezisztenciával és az ezért felelős transzporter fehérjékkel foglalkozik, a következő pozícióba keres embert:

Feladatok:

  • bioanalitikai minták előkészítése
  • bioanalitikai módszerek fejlesztése és validálása
  • minták analízise
  • adatok feldolgozása és riport írás
  • egyéb részlegekkel való szoros együttműködés

Elvárások:

  • vegyész, vegyészmérnök vagy gyógyszerész diploma
  • felsőfokú szintű, papírral nem feltétlenül alátámasztott, aktív, magabiztos angol nyelvtudás
  • LC-MS tapasztalat
  • iso rendszer szerinti munkavégzés képessége
  • minőségi munkavégzés

Amit kínálunk:

  • fiatal, dinamikus csapat
  • multinacionális munkakörnyezet
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

  • Szeged

Kérjük, angol és magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Csongrád
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Mérnök / Műszaki
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2015.10.02.