www.cvonline.hu

Big Data junior fejlesztő (B48BDD)

  • A hirdetés 64 napja lejárt

Big Data junior fejlesztő

Partnercégünk egy több mint 150 főt foglalkoztató magyar tulajdonú IT szolgáltató cég. Jelenleg Big Data junior fejlesztő munkatársat keresünk számukra.

Pozíció azonosító: B48BDD
Munkavégzés helye: Budapest - XIII. Kerület

Feladatok

  • Üzleti célok megértése és részvétel a technikai megoldások kidolgozásában ezen célok elérése érdekében
  • Fejlesztések Big Data technológia segítségével az adott üzleti követelmények mentén
  • Folyamatosan nyomon követni és értő módon alkalmazni a legújabb technológiákat
  • Különböző platformokon nagy mennyiségű adat (struktúrált és strukturálatlan) összegyűjtése és feldolgozása
  • Megérteni és alkalmazni a megoldási architektúrát
  • Részvétel Big Data projektekben, konstruktívan együttműködve a szakmai és az üzleti szereplőkkel

Elvárások

  • A szakma szeretete
  • Lelkesedés és fogékonyság
  • Elkötelezettség, proaktivitás, precizitás, önállóság
  • Fejlesztői tapasztalat Java és/vagy Python nyelven (Scala előny)
  • Ismeret vagy határozott érdeklődés: Hadoop, Java/Scala, Spark, Kafka, Sqoop, Storm, Cloud (Amazon WS / MS Azure) eszközök iránt
  • Elkötelezettség a technikai kihívások megoldásában ugyanakkor fogékonyság üzleti elvárások megértésére

Amit kínál a cég:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Mentoring rendszer
  • Angol/német nyelvű képzések
  • Jól megközelíthető, modern iroda
  • Relax- és játékszoba
  • Csocsó és X-box, kávé
  • Szakmai képzések támogatása
  • Lendületes, összetartó csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bringabarát munkahely

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Adatbázis elemző
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.11.17.