Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

BI szakértő

  • RecruIT Kft.
  • Budapest, Pest, III. kerület
  • A hirdetés 26 napja lejárt

BI szakértő

Megbízónk nemzetközi partnerkapcsolattal rendelkező szoftverfejlesztő vállalat. Változatos projektekkel rendelkeznek, elsődlegesen egyedi szoftverfejlesztés területén kínálnak átfogó megoldásokat.

Pozíció azonosító: B03BIsz

Munkavégzés helye: Budapest – III. Kerület

Feladatok

  • Adattárház tervezése
  • OLAP kocka tervezése, fejlesztése, implementálása
  • Riportok készítése
  • Webes felületek készítése

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Tárgyalás szintű angol nyelvtudás
  • Microsoft technológiák ismerete
  • Microsoft SQL Server ismeret (Database Engine, Reporting Services, Analysis Services)
  • Adattárház implementációban és/vagy tervezésben szerzett tapasztalat
  • MOLAP kocka/Tabular model tervezésben és/vagy fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Microsoft Excel és Power BI komponensek használata (PowerPivot, PowerQuery, PowerView, PowerMap)
  • Üzleti rálátás, határozottság, agilitás

Előny

  • Pénzügyi vagy gazdasági tapasztalat
  • PowerBI.com ismerete
  • Microsoft SQL Server Master Data Services and Data Quality Servicesben szerzett tapasztalat
  • Releváns Microsoft minősítés

Egyéb információ

  • Ügyfelünk nyitott az alkalmazotti munkaviszonyra illetve a vállalkozói jogviszonyra is
  • Gyümölcskeddek – változatos gyümölcsválaszték minden kedden az egészséges életmód jegyében
  • Cégen belüli közösségi élet – közvetlen hangulatú céges rendezvények (happy friday, csapatépítő kirándulások, céges grill-estek, fakultatív sport és egyéb programok)

Helyek Budapest
Pest
III. kerület
Kategória IT / Informatika > Adatbázis adminisztrátor, Adatbázis elemző, It szakértő, Programozó, Rendszerfejlesztő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési szakember, Gazdasági elemző
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre