BI Kontroller-TM1-ben és/vagy más hasonló eszközben szerzett fejlesztői és üzemeltetői tapasztalattal.

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2018.01.20.
Hirdetés azonosító: 1161083
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Új TM1 modellek, riportok kialakítása, IT felé történő kapcsolattartás a BI rendszerek (tervezés, riportolás) tekintetében.

Feladatkör, felelősségek:

Feladatok:

• Új TM1 modellek, KPI alapú riportok kialakítása ( kontrollerekkel együttműködve), már működő rendszerek üzemeltetése.

• A leendő kolléga első számú kapcsolattartó lesz az IT felé a BI rendszerek (tervezés, riportolás) tekintetében.

• Részvétel a havi kontrolling zárási feladatok ellátásában

• Rendszeres havi és ad-hoc riportok készítése

• Részvétel a tervezési folyamatban

• Részvétel a kontrolling rendszer fejlesztésére irányuló projektekben

• A fenti feladatok ellátása szenior kontroller(ek) támogatásával

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

• Minimum néhány éves kontrolleri tapasztalat, nagyvállalati gyakorlat

• BI rendszerek (elsősorban TM1 mint tervező eszköz, illetve valamilyen riportolási rendszer pl. Cognos) bevezetésében, fejlesztésében és üzemeltetésében szerzett tapasztalat.

• Felsőfokú gazdasági végzettség

• Elemzőképesség, struktúrált gondolkodás, együttműködési készség

• Magas fokú IT affinitás (BI eszközök használata és üzemeltetése).

• Magas fokú excel ismeret

• Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előny:

• Gyakorlat kontrolling tevékenységek végzésében (tervezés, riportkészítés, elemzések készítése)

• SAP ismeret (CO és BW)

• Bármilyen ERP és BI rendszer ismeret

Nyelvtudás:

Kommunikációképes angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk Magyarország és Közép-Kelet-Európa egyik meghatározó gyógyszergyára, tevékenységük a gyógyszergyártás minden területére kiterjed a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és készgyógyszer-gyártáson át a kereskedelemig.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes fizetés

• Rugalmas munkaidő

• Laptop, mobiltelefon

• Cafeteria

• 13.havi fizetés

• Egyéb juttatások

• Képzési lehetőségek

• Vállalati bölcsőde és óvoda

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.