Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

BI & IoT fejlesztő

  • Az álláshirdetés 9 napja lett aktiválva
Partnerünk Európa vezető nemzetközi komplett kamionrakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében, és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén.

Feladatok
  • BI üzleti igények egyeztetése, specifikálása
  • adattárház fejlesztésekben való részvétel
  • BI riportok és elemzések készítése
  • gépi tanulási algoritmusok fejlesztése, finomhangolása
  • üzleti kulcsfelhasználók támogatása és oktatása
Elvárások
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább alapfokú angol nyelvismeret
  • Office programcsomag, nagyvállalati BI eszközökkel szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
  • Iparágtól független, szakmai területet tekintve BI, adatelemzés, adatbázis fejlesztésben szerzett tapasztalat
Előnyt jelent
  • SAP renszerek ismerete (BI/BW/HANA)
  • Microsoft BI eszközök ismerete (SQL Server, Analysis Services, Integration Services)
  • önkiszolgáló BI ezsközökkel szerzett tapasztaat (Power BI)
  • gépi tanulási modellek készítéséhez használható eszköz ismeret (pl.: Azure Machine Learning Studio)
  • Loisztikai iparágban szerzett tapasztalat
Szükséges kompetenciák
  • Megbízhatóság;
  • Célorientáltság;
  • Képes csapatban, nagyobb projektekben is dolgozni
Amit partnerünk kínál
  • Innovatív új BI technológiák és eszközök használata, megismerése (pl. SAP BW/HANA, Microsoft Azure SQL DWH, Power BI stb.)
  • Távoli munkavégzés lehetősége ( heti maximum 2 nap home office)
  • befogadó légkör, tapasztalt kollégák támogatása, belső tréningek
  • teljesítmény orientált, de rugalmas munkaidő
  • lehetőség Machine Learning projektekben való részvételre
  • versenyképes bérezés
  • laptop és mobil telefon a munkavégzéshez
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika > Programozó
Aktiválás időpontja 2019.11.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre