Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

BI & IoT fejlesztő

  • Waberer's International Nyrt.
  • Budapest, Pest, XXIII. kerület
  • A hirdetés 5 napja lejárt

A Waberer's International Nyrt., Európa vezető nemzetközi komplett kamionrakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében, és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén, az alábbi pozícióra keres munkatársat:

1239 Budapest, Nagykőrösi út 351.

Feladatok

  • BI üzleti igények egyeztetése, specifikálása
  • Adattárház fejlesztésekben való részvétel
  • BI riportok és elemzések készítése
  • Gépi tanulási algoritmusok fejlesztése, finomhangolása
  • Üzleti kulcsfelhasználók támogatása és oktatása

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább alapfokú angol nyelvismeret
  • Office programcsomag, nagyvállalati BI eszközökkel szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
  • Iparágtól független, szakmai területet tekintve BI, adatelemzés, adatbázis fejlesztésben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • SAP renszerek ismerete (BI/BW/HANA)
  • Microsoft BI eszközök ismerete (SQL Server, Analysis Services, Integration Services)
  • Önkiszolgáló BI ezsközökkel szerzett tapasztaat (Power BI)
  • Gépi tanulási modellek készítéséhez használható eszköz ismeret (pl.: Azure Machine Learning Studio)
  • Loisztikai iparágban szerzett tapasztalat

Szükséges kompetenciák

  • Megbízhatóság
  • Célorientáltság
  • Képes csapatban, nagyobb projektekben is dolgozni

Amit a Waberer's kínál

  • Innovatív új BI technológiák és eszközök használata, megismerése (pl. SAP BW/HANA, Microsoft Azure SQL DWH, Power BI stb.)
  • Távoli munkavégzés lehetősége ( heti maximum 2 nap home office)
  • Befogadó légkör, tapasztalt kollégák támogatása, belső tréningek
  • Teljesítmény orientált, de rugalmas munkaidő
  • Lehetőség Machine Learning projektekben való részvételre
  • Versenyképes bérezés
  • Laptop és mobil telefon a munkavégzéshez
  • Téged keresünk, ha
  • Szeretsz új technológiákat és eszközöket megismerni, folyamatosan fejlődni
  • Szeretnél piacképes tudást szerezni, szakmai karrieredben továbblépni
  • Szeretnél tapasztalt kollégáktól tanulni
Helyek Budapest
Pest
XXIII. kerület
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
IT / Informatika > Adatbázis elemző, Rendszerfejlesztő, Rendszerüzemeltető, Szoftvertesztelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre