Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

BI ARCHITECT

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2018.10.20.
Hirdetés azonosító: 1709349

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Magyar tulajdonú fejlesztő céghez keresünk BI Architect kollégát.

Feladatkör, felelősségek:

• Adattárház és Big Data megoldások tervezése.

• Microsoft SQL Analitikus komponensek tervezése.

• ETL folyamatok tervezése.

• Műszaki ajánlatok készítése, erőforrásbecslés.

• Sales és PM csapat támogatása.

• Fejlesztői csapat technikai támogatása.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Hasonló munkaköben szerzett tapasztalat.

• Tágyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

• Microsoft technológiák, tervezési minták ismerete.

• Microsoft SQL Server ismeret (Database Engine, Reporting Services, Analysis Services).

• Big Data megoldások ismerete (Azure Data Lake, Azure HDInsight, Apache Hadoop)

• No-SQL megoldáok ismerete (Azure Cosmos DB, Apache Elasticsearch)

• Adattárház implementációban és tervezésben szerzett tapasztalat.

• MOLAP kocka/Tabular model tervezésben és/vagy fejlesztésben szerzett tapasztalat.

• SSRS Report Builder, Microsoft Excel (PowerPivot, PowerQuery, PowerView, PowerMap) és Power BI Desktop komponensek használata.

• Szoftvertervezési eszközök ismerete (Microsoft Office Visio, Enterprise Architect)

• Üzleti rálátás, határozottság, agilitás.

Előnyök:

 Pénzügyi vagy gazdasági tapasztalat.

 Machine Learning tapasztalat.

 Releváns Microsoft minősítések.

Nyelvtudás:

Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban

A megbízó cég profilja:

Megbízónk egy több mint 10 éve alapított magyar tulajdonú szoftverfejlesztő vállalkozás, amely hazai és nemzetközi ügyfeleik számára egyedi üzleti alkalmazásokat fejleszt, kiegészülve portálépítési, üzleti intelligencia és adattárház, továbbá professzionális tesztelési szolgáltatásokkal.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2018.10.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre