www.cvonline.hu
BI and DWH szervező
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2018.02.08.
Jelentkezési határidő: 2018.02.09.
Hirdetés azonosító: 1203042
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi banki partnerünkhöz keresünk munkatársat BI and DWH szervező pozícióba.

Feladatok

  • Adattárház és üzleti intelligencia területet érintő fejlesztési igények felmérése, követelmény elemzése, megvalósíthatóságának vizsgálata, egyeztetés az érintett társosztályokkal
  • Megvalósíthatósági tanulmány és funkcionális specifikáció elkészítése
  • A fejlesztési feladat felügyelete, együttműködés a fejlesztővel, a leszállított programok IT tesztelése
  • Adattárház és üzleti intelligencia technológia fejlődésének nyomon követése, a technológiai ismereteinek folyamatos aktualizálása, javaslattétel a banki technológia fejlesztésére
  • Elvárások

  • 1 év üzleti intelligencia és/vagy adattárház területen szerzett szervezői tapasztalat
  • Szakmai igényesség, naprakész technológiák ismerete, trendek követése
  • Komplex problémák gyors megértése
  • Megoldásra törekvő kommunikáció nem IT-s területek szakmai képviselőivel
  • Önállóság, felelősségvállalás a feladatokért
  • Előnyök

  • angol szakmai szövegértés szükséges, kommunikációs szintű beszélt angol előny
  • Amit ajánlunk

  • Folyamatos szakmai képzések
  • Fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió