Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Bevásárlási asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Győr

Hozzáadva: 2019.11.16.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.

Nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc, amely 1994 óta van jelen Magyarországon. Világszerte jelenleg 5381 üzletet üzemeltetnek. Csatlakozz Te is ehhez a csapathoz!

Feladatok:

  • Áruház munkájának támogatása
  • Online rendelések összekészítése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév

Munkaidő

  • Hétfőtől-szombatig 6:00-14:30-ig vagy 8:00-16:30-ig 6-8 órában, minimum heti 3-4 napos munkavállalással

Amit kínálunk

  • Bruttó 1293 Ft/óra
  • Hosszú távú munkalehetőség

Ha felkeltette az érdeklődésed ez a diákmunka, akkor kérjük, hogy töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Helyek Győr
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.11.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre