Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beton üzemi operátor

  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

Magyarország vezető gombaipari cége

Beton üzemi operátor munkakörbe

munkatársat keres.

Feladatok:

  • betontermékek előállítása a szabványoknak, minőségi előírásoknak és mennyiségi követelményeknek megfelelően
  • termeléshez szükséges anyagok napi szintű biztosítása
  • gépek és berendezések napi szintű ellenőrzése
  • adminisztratív és diszpécseri feladatok ellátása a szükségleteknek megfelelően
  • a termékek kiszállításának biztosítása az ügyféligényeknek megfelelően

Elvárások:

  • középiskolai végzettség
  • pontos precíz, minőségi munkavégzés
  • minimum 2-3 év munkatapasztalat építőipari vagy egyéb betonüzemi pozícióban
  • MS Office (Word, Excel) ismerete
  • rugalmasság, jó problémamegoldó készség
  • B kategóriás bizonyítvány

Nehézgépkezelői bizonyítvány, építőanyag-ipari technikus, betonelemgyártó vagy mész-és cementtermékeket gyártók gépkezelői OKJ végzettség előnyt jelent.

Juttatások:

  • versenyképes bérezés
  • stabil háttér
  • előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Demjén

További információ a 30/925-1391 telefonszámon kérhető.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Demjén
Heves
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Operátor
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Építőipari munkás, Nehézgépkezelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre