Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Betéti Kártya Termékfejlesztési senior szakértő

OTP Bank NyRt.
Régió: V. kerület, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2018.09.22.
Jelentkezési határidő: 2018.08.15.

Az OTP Bank

Bankkapcsolati Főosztálya munkatársat keres

BETÉTI KÁRTYA TERMÉKFEJLESZTÉSI SENIOR SZAKÉRTŐ

pozícióba.

Kibocsátói bankkártya back-office projektben az implementáció támogatására az OTP Bank Nyrt. Bankkapcsolati Főosztálya a bankkártya kibocsátói területre új munkatársat keres Betéti Kártya Termékfejlesztési senior szakértő pozícióba.

FELADATOK:

  • Betéti kártya portfolió, valamint a hozzá kapcsolódó üzleti folyamatok racionalizálása, implementálása az új rendszerbe
  • Kibocsátói bankkártya back-office rendszer migrációjának támogatása projektcsapatban
  • Termékekhez és üzleti folyamatokhoz kapcsolódó specifikációk készítése és egyeztetése
  • Migráció megvalósításának támogatása, dokumentációkészítés
  • Üzleti folyamatok tesztelésben való aktív közreműködés
  • Termékszabályozó dokumentáció készítése
  • Társterületekkel való egyeztetés

AKIT KERESÜNK:

  • Felsőfokú szakirányú gazdasági (pénzügyi és számviteli) végzettség
  • A kártya kibocsátói üzletág alapos ismerete
  • Min. 5 éves termékfejlesztő tapasztalat
  • Igényes, precíz munkavégzés
  • Folyamatorientált látásmód
  • Microsoft Office (kiemelten Excel, PowerPoint, Word) ismeret
  • Középfokú (gazdasági) angol nyelvtudás
  • Szívesen tanul meg új dolgokat
  • Nem idegenkedik az informatika világától

ELŐNYT JELENT:

  • Projekt szervezetben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Lehetőség a folyamatok fejlesztésében, jobbításában való közreműködésre
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Inspiráló munkakörnyezet és motivált, sikerorientált csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, V.

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2018.08.15.

Helyek V. kerület
Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki szakértő
Marketing / Reklám / Média / PR > Termékfejlesztési menedzser, Termékfejlesztési szakértő, Termékmenedzser
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre