www.cvonline.hu

Indítsd be velünk a karriered

Pozíció: Betételőkészítő targoncás

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Fejér

Szeretnél:

  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Biztos jövedelem
  • Kimagasló műszakpótlékok
  • Kiváló béren kívüli juttatási csomag
  • Teljesítmény prémium
  • 13. havi fizetés
  • Egészségbiztosítás
  • Életbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Utazás támogatás
  • Lakhatási támogatás

76 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Elvárások:

  • Targoncavezetői OKJ-s bizonyítvány és érvényes  NKH jogosítvány
  • Folyamatos, több műszakos munkarend vállalása

Előnyök:

  • Termelelési területen és/vagy hasonló munkaröben szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • A szükséges alapanyag minőségi és mennyiségi átvétele, tárolása
  • A számítógépes nyilvántartásnak megfelelő tároló területen az alapanyag tárolása
  • Belső szállítási és anyagmozgatásai feladatok ellátása
  • Segédanyagok előkészítése a gyártóberendezésekhez, a tároló rendjének biztosítása
  • A gépek állagmegóvásának biztosítása
  • Biztonságos, minőségi munkavégzés
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Raktáros, Targoncavezető, Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka, Egyéb fizikai munka, Betanított / Fizikai / Segédmunka
Régió Székesfehérvár
Fejér
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű