Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Betanított tűzjelző telepítő

Starjobs Magyarország
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.25.
Jelentkezési határidő: 2019.12.14.

Magyar tulajdonban lévő, tűzvédelmi eszközök karbantartásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk megbízható munkatársakat:

Feladatok:

  • Tűzjelző készülékek telepítése, ellenőrzése

  • Kért feladatok ellátása a rábízott berendezéseken, betartva a megkívánt követelményeket

  • Pozícióhoz tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Gyengeáram ismeret

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Önálló munkavégzésre való készség

Juttatások:

  • Egyműszakos munkarend

  • Munkaidő: heti 5 nap, 8 órás munkavégzés

  • Kezdő bérezés: nettó 220 000 Ft/hó-tól

  • Betanulási folyamat

  • Családias légkör

  • Érdekes és változatos, szakmai kihívás kínáló feladatok

  • Határozatlan munkaszerződés

  • Dinamikusan fejlődő biztos hátteret adó vállalat

Munkavégzés helye: Budapest XII. kerület

Kérjük, amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését jelentkezzen fényképes önéletrajzával a betanitott-tuzjelzo-telepito_162@starjobs.hu e-mail címen, vagy hívja a 0620/329-5995 telefonszámot

Link megjelenítése
" name="alias_id" id="o_field_input_3276" title="" style="background-color: rgb(255, 255, 255); color: rgb(34, 55, 96); outline: none; outline-offset: -2px; font-size: 14px;">

Link megjelenítése" name="alias_id" id="o_field_input_3276" title="" style="background-color: rgb(255, 255, 255); color: rgb(34, 55, 96); outline: none; outline-offset: -2px; font-size: 14px;">

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2019.11.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre