Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Betanított tűzjelző karbantartó

Starjobs Magyarország
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.10.12.
Jelentkezési határidő: 2019.10.18.

Magyar tulajdonban lévő, tűzvédelmi eszközök karbantartásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk megbízható munkatársakat az alábbi betanított pozícióra:

Feladatok:

  • tűzjelző berendezések karbantartása, ellenőrzése

  • kért feladatok ellátása a rábízott berendezéseken, betartva a megkívánt követelményeket

  • pozícióhoz tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Terhelhetőség

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Önálló munkavégzésre való képesség

Juttatás:

  • Egyműszakos munkarend

  • Munkaidő: heti 5 nap, 8 órás munkavégzés

  • Kezdő bérezés nettó 220.000 Ft/hó-tól

  • Betanulási folyamat

  • Családias légkör

  • Érdekes és változatos,szakmai kihívást kínáló feladatok

  • Dinamikusan fejlődő biztos hátteret adó vállalat

Munkavégzés helyszíne: Budapest XII. kerület

Kérjük, amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését jelentkezzen fényképes önéletrajzával az betanitott-tuzjelzo-karbantarto-_163@starjobs.hu  e-mail címen, vagy hívja a 0620/329-5995 telefonszámot.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2019.10.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre