Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Betanított szerelő

  • Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.
  • Győr, Győr-Moson-Sopron, Ta...
  • A hirdetés 63 napja lejárt

Földgázszolgáltató partnerünk a teljes hazai lakosság földgázszolgáltatójaként jelenleg több, mint 3,4 millió ügyfél folyamatos földgázellátását biztosítja, Superbrands díjas szolgáltató. Partnerünk megbízásából

betanított szerelő

kollégákat keresünk egy műszakos kedvező munkarenddel.

Feladatok:

  • a gázelosztó és csatlakozó vezetékek üzembe helyezése, gáztalanítása, valamint a beépített elzáró szerelvények és azok tartozékainak, műtárgyainak ellenőrzése, karbantartása, javítása és az üzemzavarok feltárása, elhárítása.
  • mérő és nyomásszabályozó csere
  • gázhálózaton nyomásmérések végzése
  • készenléti szolgálatban való részvétel

Elvárások:

  • gépész szakmacsoporthoz tartozó alapképzettség
  • gépjárművezetői engedély
  • együttműködési készség, önálló munkára való alkalmasság, pontos munkavégzés
  • jó fizikum

Nem feltétel, de előnyt jelent:

  • víz és/vagy gáz szerelői munkakörben szerzett tapasztalat
  • gázvezeték- és készülékszerelői szakképesítés
  • nyomvonalat közmű szolgáltatás területén szerzett tapasztalat
  • középfokú gépészvégzettség (érettségi)
  • mestervizsga, PE/acél hegesztő minősítés vagy nyomásszabályozó állomás karbantartói vizsga

Amit kínálunk:

  • teljesen felszerelt céges autó
  • vonzó juttatási csomag, melynek része a kiemelkedő cafetéria
  • egészségbiztosítás, élet - és balesetbiztosítás
  • kiszámítható munkaidő
  • munkába járás támogatása
  • fejlődési lehetőség
  • releváns képzések
  • változatos munkakörnyezet
  • lakóhelytől távoli munkavállalás esetén a vállalat, mobilitási programja keretében, támogatja az új munkavállaló költözését, illetve lakhatását

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, hogy önéletrajzát küldje meg részemre!

A hirdetéssel kapcsolatos további információkat a 06-30-555-9445-ös telefonszámon adunk!

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Tatabánya
Komárom-Esztergom
Sopron
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő
Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka > Szerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre