Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Betanított összeszerelő

DOLOGIDŐ Munkaerő-közvetítő és -kölcsönző Kft.
Régió: Biatorbágy, Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.03.04.
Jelentkezési határidő: 2019.04.03.

Légállapot-szabályozó és nem háztartási hűtőgépek gyártásával foglalkozó partnercégünk részére keresünk

Betanított összeszerelő operátor

pozícióban!

Munkavégzés helye:

  • Biatorbágy

Feladatok:

  • Műszaki rajzok alapján gyártási feladatok ellátása
  • Összeszerelés, szerelvényezés, sorjázási feladatok ellátása
  • Minőségellenőrzés a folyamatok végén

Munkaidő beosztás:

  • Egy műszakos munkarend. Hétfőtől péntekig napi 9 órában (07:15 – 16:15 óráig)
  • A 9 órából 1 óra szünet van, melyet három részre bontva lehet felhasználni
  • Időszakosan előfordulhat túlóra, melyet mindig előre egyeztetik

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Műszaki érdeklődés (otthoni szerelésben szerzett tapasztalat)
  • Önálló, precíz munkavégzés

Előnyként kezeljük:

  • Összeszerelői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajzok és gyártásközi dokumentációk alapján végzett szerelési gyakorlat
  • Nem szükséges szakirányú végzettség, de előnyként kezeljük hogyha van

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Tapasztalat függvényében nettó 150.000-180.000 Ft + túlórapótlék
  • Próbaidő elteltével: Egyéni megállapodás alapján növekszik a bér
  • 86%-os utazási támogatás amennyiben távolsági járattal érkezik
  • 15 Ft/km amennyiben autóval érkezik (több személy esetén 15 Ft/km fejenként)
  • Rendezett, tiszta munkakörnyezet (új öltöző, mellékhelység és konyha)
  • Hosszútávú munkalehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük jelentkezzen önéletrajza csatolásával.

Helyek Biatorbágy
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Szerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre