Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Betanított összeszerelő operátor

  • Randstad Hungary Kft.
  • Budapest
  • A hirdetés 2 napja lejárt
Budapest III. kerületi FÉMMEGMUNKÁLÁSSAL foglalkozó partnercégünkhöz keresünk BETANÍTOTT POZÍCIÓBA ÖSSZESZERELŐ OPERÁTOR kollégákat.

LEHETSZ PÁLYAKEZDŐ IS!
FELADATAID LESZNEK:

- Porszóró gépek működtetése
- Sorjázási feladatok elvégzése
- Alkatrész összeszerelési feladatok
- Előírt alkatrész ellenőrzések elvégzése
- Felületkezelés

Elvárás

A POZÍCIÓHOZ SZÜKSÉGÜNK VAN:

- Befejezett legalább 8 általános iskolai végzettségre
- 3 műszakos 8 órás munkarend vállalására (hétfőtől péntekig)
- Jó kézügyességre, apróbb alkatrészek miatt
- Monotonitástűrésre, jellemzően nem egy munkaállomáson fogsz tevékenykedni, várhatóan több folyamatban vehetsz részt.

Amit nyújtunk

TÖBB OKOT IS TUDUNK, HOGY VELÜNK DOLGOZZ!

- korrekt alapbér, amely szakmai tapasztalat függő
- 40-50%-os műszakpótlék
- Br. 35.000 Ft cafeteria az első munkanaptól
- Havi teljesítmény alapú prémium az első munkanaptól
- Féléves prémium a vállalat eredményeitől függően
- Szakmai és karrier előrelépési lehetőségek
- Béremelés évente
- Továbbképzési lehetőségek
- Modern és tiszta munkakörnyezet
- Kiváló közösség
- Ingyenes céges buszjárat az Árpád hídi metrómegállótól minden műszakban

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő
Aktiválás időpontja 2019.10.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre