Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Betanított összeszerelő operátor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.09.19.
Jelentkezési határidő: 2018.08.17.

Budapest III. kerületi gépgyártástechnológiában dinamikusan fejlődő német partnercégünk számára, a termelés bővítése miatt keresünk BETANÍTOTT ÖSSZESZERELŐ OPERÁTOR munkakörbe munkatársakat, azonnali kezdési lehetőséggel.

Pozíció leírása / Job description

- Porszóró gépek működtetése
- Sorjázási feladatok elvégzése
- Alkatrész összeszerelési feladatok
- Előírt alkatrész ellenőrzések elvégzése
- Szivárgás vizsgáló berendezések működtetése
- Brékerezési feladatok elvégzése

Elvárások / Requirements

- Befejezett legalább 8 általános iskolai végzettség
- 3 műszakos 8 órás munkarend vállalása (hétfőtől péntekig)
- Jó kézügyesség
- Monotonitástűrés

Amit kínálunk / Offer

- Fix alapbér
- 40-50%-os műszakpótlék
- Br. 35.000 Ft cafeteria az első munkanaptól
- Havi teljesítmény alapú prémium az első munkanaptól
- Féléves prémium a vállalat eredményeitől függően
- Szakmai és karrier előrelépési lehetőségek
- Béremelés évente
- Továbbképzési lehetőségek
- Modern és tiszta munkakörnyezet
- Kiváló közösség
- Ingyenes céges buszjárat az Árpád hídi metrómegállótól minden műszakban

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Csomagoló
Aktiválás időpontja 2018.08.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre