www.cvonline.hu

Betanított összeszerelő munkatárs - Tószeg

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Jász-Nagykun-Szolnok
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 25 napja lett aktiválva

Álláslehetőség Tószegen!

BETANÍTOTT  ÖSSZESZERELŐ MUNKATÁRSAKAT keresünk!

Szívesen dolgozna az Ismerőseivel, Barátaival, vagy Rokonaival? Ajánljon munkatársakat számunkra és mi megajándékozzuk egy 60.000 Ft érték Ajándékutalvánnyal!

Leendő munkatárs feladatai:

  • Összeszerelési feladatok ellátása (elektromos bicikli összeszerelése)
  • Termelés folyamatosságának biztosítása
  • Munkahelyi rend fenntartása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség (8 általános)
  • 2 műszakos munkarend vállalása (6.00-14.30 és 14.20-22.30-ig.)
  • Jó kézügyesség
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Terhelhetőség és jó állóképesség

Amit nyújtani tudunk:

  • Korrekt bérezés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Műszakpótlék
  • Teljesítmény bónusz
  • Cafetéria
  • Ingyenes céges busz (több településen történő felszállási lehetőséggel)
  • Munkaruha biztosítása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a toszeg@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu címre.

A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 334 4400 -es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.01.25.