www.cvonline.hu

Betanított összeszerelő munkatárs - Tószeg

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Álláslehetőség Tószegen!

BETANÍTOTT  ÖSSZESZERELŐ MUNKATÁRSAKAT keresünk!

Szívesen dolgozna az Ismerőseivel, Barátaival, vagy Rokonaival? Ajánljon munkatársakat számunkra és mi megajándékozzuk egy 60.000 Ft érték Ajándékutalvánnyal!

Leendő munkatárs feladatai:

  • Összeszerelési feladatok ellátása (elektromos bicikli összeszerelése)
  • Termelés folyamatosságának biztosítása
  • Munkahelyi rend fenntartása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség (8 általános)
  • 2 műszakos munkarend vállalása (6.00-14.30 és 14.20-22.30-ig.)
  • Jó kézügyesség
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Terhelhetőség és jó állóképesség

Amit nyújtani tudunk:

  • Korrekt bérezés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Műszakpótlék
  • Teljesítmény bónusz
  • Cafetéria
  • Ingyenes céges busz (több településen történő felszállási lehetőséggel)
  • Munkaruha biztosítása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a toszeg@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu címre.

A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 505 0216 -es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.07.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre