Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Betanított összeszerelő (ingyenes céges buszjáratok számos településről)

Trenkwalder Kft
Régió: Szigetszentmiklós

Hozzáadva: 2019.09.21.
Jelentkezési határidő: 2019.10.03.

Ingyenes céges buszjáratot biztosító partnercégünk szigetszentmiklósi telephelyére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

  • Elektronikai berendezések összeszerelése,
  • Kész termékek tesztelése.

  • 8 általános iskolai végzettség,
  • Jó kézügyesség.
Előny:
  • Operátor munkakörben szerzett tapasztalat

  • Azonnal munkába állhatsz
  • Hosszú távú munkalehetőség számodra- határozatlan idejű munkaszerződés
  • Alapbéred minimum nettó 175 ezer Ft havonta
  • Műszakpótlék + túlórázási lehetőség, magas pótlékkal
  • Jubileumi ajándék
  • Negyedévente extrabónusz
  • Nyereményjátékok
  • Előrelépési lehetőség
Ingyenesen igénybe veheted a céges buszokat az alábbi településekről:
Abony, Albertirsa, Alsónémedi, Alsóványpuszta, Apostag, Áporka, Budapest ( Csepel, Pesterzsébet, Nagytétény), Bugyi, Cegléd, Dabas, Délegyháza, Dömsöd, Dunaharaszti, Dunavarsány, Dunavecse, Érd, Gyömrő, Halásztelek, Kiskunlacháza, Kunszentmiklós, Majosháza, Makád, Monor, Monorierdő, Nyáregyháza, Páty, Pilis, Ráckeve, Solt, Szalkszentmárton, Szigetbecse, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Szigetújfalu, Taksony, Tass, Tatárszentgyörgy, Tápióbicske, Tápiógyörgye, Tápiószőlős, Tárnok, Tököl, Újlengyel, Üllő, Vasad, Váll, Vecsés, Velence

Egyéb információ:
  • Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós, Leshegy Ipari Park
  • Több műszakos munkarend
  • PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak. Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100 Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100 Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Szigetszentmiklós
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.09.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre