Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Betanított operátori munkalehetőség Pomázon

Viapan „Dologidő” Kft.
Régió: Pomáz, Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.09.24.
Jelentkezési határidő: 2019.09.28.

Elektromos berendezéseket gyártó és elektromechanikai készülékek összeszerelésével foglalkozó partnercégünk részére keresünk

Betanított operátor munkatársat

hosszútávra, azonnali kezdéssel.

A munkavégzés helyszíne:

  • Pomáz

Feladatok:

  • Klímaberendezések kábelezése
  • Kábelek befűzése, méretre vágása
  • Panellapok összeszerelése

Munkaidő:

  • Egy műszakos munkarend. Hétfőtől péntekig napi 8 órában. (7:30 – 16:00)

Elvárások:

  • Jó monotonitás tűrés
  • Minimum 8 általános iskola
  • Színtévesztés kizáró ok

Amit mi ajánlunk:

  • Bérezés: nettó 160.000 Ft/hó
  • Útiköltség térítés
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Teljes munkaidős, hosszútávú bejelentett munkaviszony

Amennyiben felkeltette az érdeklődését a hirdetésünk, kérjük jelentkezzen önéletrajza csatolásával.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Pomáz
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka, Operátor
Szakmunka / fizikai munka > Szerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre