Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Betanított operátor

Starjobs Magyarország
Régió: Mór

Hozzáadva: 2019.12.03.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.

Japán autóipari vállalat móri székhelyére keresünk munkatársakat, ingyenes szállással:

Munkavégzés helyszíne: Mór

Feladatok:

  • Késztermékek csomagolása

  • Automata összeszerelő gépek feltöltése

Elvárások

  • Önálló munkavégzés,

  • Alkalmazkodóképesség, pontosság, precizitás

Amit biztosítunk:

  • Elérhető jövedelem nettó 160 000- 180 000 Ft/hó

  • Belépési bónusz

  • Ingyenes szálláslehetőség (2 ágyas szobák wifi elérhetőséggel)

  • Havonta kétszer, ingyenes hazautazás

  • Munkaidő: több műszakos, folyamatos munkarend

  • Hosszú távú stabil munkahely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hívja a +3620/269-6319-es telefonszámot, vagy küldje el elérhetőségét a betanitott-operator-_261@starjobs.hu  e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével,

Link megjelenítése
" name="alias_id" id="o_field_input_524" title="" style="background-color: rgb(255, 255, 255); color: rgb(34, 55, 96); outline: none; outline-offset: -2px; font-size: 14px;">
Link megjelenítése" name="alias_id" id="o_field_input_524" title="" style="background-color: rgb(255, 255, 255); color: rgb(34, 55, 96); outline: none; outline-offset: -2px; font-size: 14px;">

Helyek Mór
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2019.12.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre