Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Betanított munkatárs

PR Factory Mechanic Kft
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.11.08.
Jelentkezési határidő: 2019.11.13.

Tisztelt munkavállaló!

Cégünk felvételt hirdet több budapesti partnervállalatához.

Az ingyenesen használható céges buszjáratra az alábbi megállókban lehet felszállni:
Kőbánya-Kispest (Köki) – Népliget – Boráros Tér – Újbuda-központ – Kosztolányi Dezső tér – Budaörs (AGIP kút)

Feladatok:

  • Komissiózás, csomagolás, ellenőrzés, operátori feladatok ellátása (Könnyű, egyszerű munka, jó körülmények)

Munkavégzés rendje:

  • 3 műszakos munkarend Hétfőtől-Péntekig (8 óra), vagy
  • 12 órás munkarend 2 nap munka 2 szabad

Bérezés:

  • Havi nettó: 220.000-260.000 Ft közöttVan lehetőség fizetés előlegre, már az első ledolgozott hét után is

Elvárások:

  • Önmagára való igényesség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (operátor, minőségellenőr, raktáros, komissiózó, csomagoló) előny, de nem feltétel!

Amit kínálunk:

  • Van céges buszjárat
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Bejelentett munkaviszony
  • Munkaruházat
  • Öltözőszekrény
  • Munkabér előleg lehetősége
  • Kultúrált munkakörnyezet
  • Családias légkör
  • Megbecsült munkavégzés
  • Pontos elszámolás minden hónap legkésőbb 10-éig

Szállás nincs!

Amennyiben hírdetésünk felkeltette érdeklődését, keresse kollégánkat a +36-70-629-5926-os telefonszámon, vagy küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombon keresztül, és hamarosan felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Csomagoló, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre