Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Betanított munkatárs

  • Az álláshirdetés 6 napja lett frissítve

Marneváll Zrt.

A Marneváll Zrt. Hajdú-Bihar megye egyik legnagyobb élelmiszeripari vállalkozása, amely panírozott, készre sütött, gyorsfagyasztott termékek előállításával foglalkozik.

Cégünk termelési területen keres új munkatársakat

Betanított

munkára.

Feladatok:

  • Gépek rendeltetésszerű kezelése
  • Kézi anyagmozgatási feladatok elvégzése
  • A műszakvezetői és a gyártási utasításoknak megfelelően a termékek legyártása és csomagolása

Elvárásaink:

  • Általános iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Többműszakos munkarend vállalása

Munkavégzés helye: 4030 Debrecen, Diószegi út 7.

További információ kérhető a +36 30 620 7653 telefonszámon.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Csomagoló
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre