Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Betanított munkatárs (Sződ)

  • Szakmunkásállások.hu
  • Sződ, Pest, Budapest
  • A hirdetés 42 napja lejárt

Partnercégünk olasz, lengyel és hazai alapanyagok felhasználásával csíra-és bio termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozik.
(Részben) gépesített élelmiszerüzembe

BETANÍTOTT MUNKÁRA

keresünk kollégákat!

Munkavégzés helye: Sződ

Feladatok:

  • alapanyagok tisztítása, berendezések kezelése
  • csíra/ zöldség mosás, hajtás levágás
  • kézzel csomagolás, címkézés
  • a mindenkori higiénia fenntartása

Munkaidő:

  • Hétfőtől-péntekig (8 óra)

Bérezés:

  • Próbaidőt követően teljesítményfüggő a bérezés, ami kb. nettó 160-190.000 forint/hó

Amit kínálunk:

  • bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
  • modern üzemi környezet
  • munkaruha, zárható saját szekrény
  • útiköltség térítése, mely elérhető céges autóra, vonatra és buszra (Vonat-busz bérlet 100%-ban térített)
  • teljesítményarányos év végi jutalom

Várjuk jelentkezését.

+36 70 321 3618, +36 70 415 2419, +36 70 882 9500

Helyek Sződ
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka, Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre