Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Betanított munkatárs (Győr)

  • Szakmunkásállások.hu
  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • A hirdetés 50 napja lejárt

Betanított munkalehetőség

AZONNALI kezdéssel.

Többféle gépkezelési lehetőség Győr és környékén. Remek elhelyezkedési lehetőség még az ünnepek előtt!

Munkakör: Betanított gépkezelő

Munkarend:

  • Hétfőtől – Péntekig 8 órában.
  • 3 műszak
  • Vagy 4 műszak 12 órában. (4 nap munka 4 nap munkaszüneti nap)

Előfeltétel:

  • 8 általános és általános teszten való megfelelés.

Nettó bér:

  • 180 000 - 200 000

Igénybe vehető juttatások:

  • Ingyenes szállás vagy
  • Albérlettámogatás, vagy
  • Bejárási támogatás
  • Cafeteria
  • Haza utazási támogatás

Jelenkezni az alábbi telefonszámon is lehet:

06 70 365 5801  / 06 70 415 2619 / 06 70 319 2144

Vagy várunk irodánkba személyes interjúra: Győr, Babits Mihály utca 33

H – Cs: 8:30 – 17:00
P.: 8:30 – 16: 00

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka, Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre