Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Betanított munkás

  • Globus Konzervipari Zrt.
  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 19 napja lejárt

A Globus Zrt. debreceni gyárába szezonális munkára felvételt hirdet az alábbi munkakörre:

Betanított munkás (8 ált.végzettség)

Elvárások:

  • Legalább általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Felvételi eljáráson történő megfelelés
  • Egészségügyi alkalmasság (és tüdőszűrő)

Amit kínálunk:

  • Cafeteria
  • Törvényi szabályozásnál magasabb műszakpótlék
  • Utazási támogatás

Jelentkezés helye: személyesen: Debrecen, Monostorpályi út 92, telefonon: 52/508-169 vagy 52/508-124, illetve elektronikusan.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Gyári munkás, Operátor
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű, Projekt
Aktiválás időpontja 2019.05.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre