Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Betanított munkás

  • Gornex Kft.
  • Budapest, Pest, XVIII. kerület
  • A hirdetés 16 napja lejárt

Gornex Kft. (Bfkmk ny. sz.: BPM/01/8673-4/2014-1399) felvételre keres Budapest 18. kerületi, pestszentlőrinci telephelyre, ipari környezetbe, két műszakos, teljes munkaidős

munkakörbe munkatársakat

Feltétel:

  • kéziszerszámgép ismeret

Előnyt jelent:

  • fa- vagy fémipari szakmai gyakorlat
  • építőipari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • folyamatos munkavégzés rendezett körülmények között
  • versenyképes fizetés
  • utazási támogatás
  • Cafetéria juttatások

Várjuk az önéletrajzaikat.

Helyek Budapest
Pest
XVIII. kerület
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka, Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre