Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

BETANÍTOTT MUNKÁS

  • Market Építő Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 60 napja lejárt

A Market Zrt., piacvezető építőipari fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző vállalat, elhivatott, kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak kínál munkalehetőséget

pozícióba.

FELADATOK:

  • Építési terület tisztaságának, rendjének és biztonságának a fenntartása
  • Építéshelyszín előkészítésében való részvétel
  • Munkavédelmi, illetve tűzvédelmi szabályok betartása, balesetvédelem
  • Munkavédelmi szabálytalanságok jelentése az építésvezetőnek

ELVÁRÁSOK:

  • Alap vagy középfokú végzettség
  • Építési anyagok ismerete
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés

ELŐNYT JELENT:

  • Szakipari végzettség

AMIT NYÚJTUNK:

  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • Versenyképes javadalmazás
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Dolgozói kedvezmények
Helyek Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka
Építés / Ingatlan > Egyéb építőipari állás
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre