Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Betanított Munkás - Operátor

  • ORION Elektronikai Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 71 napja lejárt

Évszázados múlttal rendelkező magyar vállalat az

ORION Elektronikai Kft. budapesti telephelyére

Munkatársat keres

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • 1-3 éves tapasztalat elektronikai gyártás/javítás területen
  • Elektronikai alkatrész/termék ismeret
  • Jó kézügyesség

Feladatok:

  • Számítástechnikai részegységek átcsomagolása, előkészítése gyártáshoz
  • Termékek előkészítése szállításhoz
  • Raklapos anyagmozgatás

Amit kínálunk:

  • Budapesti telephely
  • Tömegközlekedéssel jól megközelíthető
  • Fiatalos csapat
  • Megbízható vállalati környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni önéletrajz beküldésével lehet az alábbi elérhetőségekre:

Posta cím: ORION Elektronikai Kft., 1106 Budapest, Jászberényi út 29/B.

Fax 260 6520

Helyek Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Gyári munkás, Operátor
Szakmunka / fizikai munka > Csomagoló
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre