Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Betanított munkás (Operátor)

  • BFB plus Kft.
  • Csévharaszt, Pest, Budapest
  • A hirdetés 3 napja lejárt

A BFB plus Kft. egy nemzetközileg elismert belga tulajdonban lévő, kisállateledel-gyártással és forgalmazással foglalkozó vállalatcsoport tagja, melynek Csévharaszton (Budapesttől 40 km-re délkeleti irányban található) működő telephelyére keressük termelő üzemben csapatunk új tagját

BETANÍTOTT MUNKÁS

(Operátor)

munkakörbe

Feladatok

  • Üzemi betanított feladatok ellátása
  • Félkész és kész termékek címkézése, csomagolása
  • Kész termékek összekészítése
  • A gyártóegység számára kijelölt takarítások elvégzése
  • Kész termékek azonosítási okmányainak kezelése
  • A késztermék szemrevételezéssel való ellenőrzése
  • Az egyes gyártóegységekben folyó gyártási feladatok mennyiségi- és minőségi végrehajtása
  • Egyéb termelésben végzett, műszakvezető által kiadott feladatok ellátása

Elvárások

  • Legalább általános iskolai végzettség
  • Több műszak vállalása (2-3-4 Műszak, üzemtől függően)
  • Jó állóképesség
  • Csapatjátékos
  • Önálló munkavégzésre alkalmas

Amit kínálunk

  • Biztos megélhetés, hosszútávú munkalehetőség
  • Próbaidő után cafeteria
  • Bejárás támogatása 15 Ft/km
  • Ajánlói bónusz (1 hónap és 6hónap után is)
  • Jelenléti +Teljesítmény bónusz

Munkavégzés helye:

2212 Csévharaszt, Nyáregyházi út 51.

Amennyiben érdekes lehet számodra a pozíció, arra kérünk, hogy fényképes szakmai önéletrajzodat juttasd el számunkra (a tárgymezőbe kerüljön a munkakör megnevezése). További információ esetén keresse a +36 30/792–1319- es telefonszámot.

Helyek Csévharaszt
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Csomagoló
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre