www.cvonline.hu

Betanított munkás Gödöllő / Gyöngyös

  • A hirdetés 980 napja lejárt

A Delego Cégcsoport munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalatként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Autóalkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünk részére keresünk munkavállalókat az alábbi munkakör betöltésére:

Betanított munkás

Gödöllő/Gyöngyös

 (Hiv.: BUD 05-022)

Feladatok:

  • autóalkatrészek összeszerelése a kiadott utasítások alapján,
  • kábel-kötegelés,
  • elkészült termékek tesztelése.

Elvárások:

  • jó kézügyesség,
  • monotónia tűrés,
  • terhelhetőség,
  • precíz munkavégzés,
  • megbízhatóság,
  • gyártásban szerzett tapasztalat előny,
  • több műszakos munkarend vállalása.

Amit kínálunk:

  • folyamatos és hosszú távú munkalehetőség,
  • dinamikus és motivált munkakörnyezet.

Munkavégzés helye

Gyöngyös/ Gödöllő (bejárás mindkét városba céges autóbuszjárattal biztosított).

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el az alábbi e-mail címre.

Helyek Heves
Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő