Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Betanított munkás fém edzéshez - 86698 Oberndorf

Munkavégzés helye: Magyarország
Külföld

Németország

Munkavégzés helye: Németország, 86698 Oberndorf

Munkakezdés: azonnal

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba

Betanított munkást fém edzéshez (2 fő)

Az Ön feladata:

fém anyagok edzése (induktív kemencével)

a munka meleg környezetben zajlik és hangos

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű német nyelvtudás

– tapasztalat hasonló munkakörben előny

– B kategóriás jogosítvány + saját autó (bejáráshoz)

– 4 műszak vállalása

Amit nyújtunk:

– német munkaszerződés (bejelentés, biztosítás)

– fizetés: kb. nettó 1450 euró (egyes adókategória) + műszakpótlékok

– szállás a munkáltató által szervezett és fizetett

– fizetett szabadság

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal? Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!

Iratkozzon fel állásértesítőre