www.cvonline.hu

Betanított munkás - Dunakeszi (Referenciaszám: LK-1035)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2018.01.26.
Jelentkezési határidő: 2016.07.26.
Hirdetés azonosító: 1039091

Feladatok:

- gyerekjátékok összeszerelése

- műanyag alkatrészek tálcára való felrakás, - leszedése

- betanított gépkezelés

Elvárások:

 - jó kézügyesség

 - több műszakos vagy állandó délutános munkarend vállalása

A munkáltató ajánlata:

 - azonnali munkába állás

A munkavégzés helye:

Dunakeszi

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dunakeszi székhelyű gyerekjátékokat gyártó, összeszerelő Partnercége részére toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát, referenciáit bérigénye megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (betanított munka) és a pozícióhoz tartozó LK-1035-ös referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet a 06 20/573-0675-ös vagy a 06/1/210-9045-ös telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -