www.cvonline.hu

Betanított munkás állás jelentkezés 11.02-ig

  • A hirdetés 476 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója alsózsolcai telephelyű multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Betanított munkás

Feladatok:

  • Lyukasztó és hajlító gépekkel történő munkavégzés munkautasítás alapján (operátor pozícióban)
  • Anyagmegmunkálás lyukasztó és hajlító gépeken
  • Termelő gépek kiszolgálása
  • Termék minőségének gyártás közbeni biztosítása
  • Gyártási méretek ellenőrzése tolómérővel műszaki rajz alapján (csak gépkezelő pozícióban)

Elvárások:

  • Jó fizikai erőnlét, jó munkabírás
  • Stressztűrő képesség
  • Csapatszellem
  • Megbízható személyiség, felelősségtudat
  • Műszaki rajz magabiztos olvasása (gépkezelő pozíció esetén)
  • Tolómérő, mozgószárú szögmérő ismerete napi szintű használathoz (gépkezelő pozíció esetén)
  • Büntetlen előélet
  • Pályakezdők és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelent:

  • Fémipari (pl. géplakatos, szerszámgép lakatos, esztergályos) középiskolai végzettség
  • NC / CNC vezérlésű gépek ismerete
  • Alapfokú számítógépes ismeret

 Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Többműszakos munkarend
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Ingyenes céges buszjárat / útiköltség térítés (bérlet és üzemanyag is)

Munkavégzés helye:

Alsózsolca

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, juttassa el fényképes szakmai önéletrajzát november 02-ig  a "Jelentkezem most" gombra való kattintással, majd regisztráljon a Link megjelenítése honlapunkon!

 Adecco Kft.
3526 Miskolc, Szentpéteri Kapu 80. 2. em. 1/D.

Helyek Alsózsolca
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2016.10.03.