www.cvonline.hu

Betanított munka szállással

Régió: Hatvan, Heves, Tolna, Baranya, Borsod-Abaúj-Zemplén, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Hajdú-Bihar
Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2018.02.08.
Hirdetés azonosító: 1405256

Hatvani autóipari gyártó céghez keresünk betanított munkára

Operátorokat

 több műszakos munkarendbe.

A munkafolyamatokra betanítjuk Önt, nincs szükség szakmai tapasztalatra. A feladatokat hölgyek is könnyen és eredményesen elsajátítják. Vidéki munkatársainkat ingyenesen szállítjuk a munkahelyre, az üzemben ízletes, meleg ételhez jutnak. Negyedéves bónuszokkal, juttatásokkal ismerjük el a teljesítményt.

Feladatok

  • Kézi összeszerelés
  • Gépkiszolgálás
  • Ellenőrzés
  • Csomagolás

Elvárások

  • Jó kézügyesség
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • bejelentett munka biztonsága
  • stabil jövedelem
  • ingyenes céges buszjáratok 30 településről
  • SZÁLLÁS lehetőség
  • havi 8000 Ft étkezési támogatás
  • negyedéves bónusz
  • 3 hónap után kiegészítő juttatások
  • tiszta, rendezett munkahely
  • támogató közösség

Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Csomagoló, Gyártás / Termelés, Gyári munkás, Operátor, Szakmunka / fizikai munka
Régió Hatvan
Heves
Tolna
Baranya
Borsod-Abaúj-Zemplén
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű