www.cvonline.hu
Betanított munka (Debrecen) INTS/DK/037

Debreceni partnercégünk részére keresünk

Betanított munkára

munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Alapanyagok és félkész termékek előkészítése a munkautasításoknak megfelelően.
  • A gyártási terület kiszolgálása a szükséges alapanyagokkal.
  • A termékek darabszámának és típusának ellenőrzése.
  • Az ellenőrzött termékek raktárba történő elhelyezése.

Elvárás:

  • Legalább általános iskolai végzettség.
  • Több műszakos munkarend vállalása.
  • Önálló munkavégzésre való képesség.

Amit nyújtunk:

  • Bejárási támogatás
  • Cafetéria
  • Előrelépési lehetőség
  • Bónusz

Amennyiben pályázni szeretne erre a pozícióra, a "Jelentkezés" gombra kattintva teheti meg.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre